Pasimatuokite savo naująją šypseną!

Paskelbimo data 2017-08-02

 

     Laimingas ir patrauklus žmogus neatsiejamas nuo tvarkingos ir gražios šypsenos. Plačiai šypsotis nesivaržant, daugeliui žmonių yra tolima svajonė, kurią jie dažnai nukelia neapibrėžtam laikui – „galbūt kažkada“.

     Klinikoje siūlome naujovę – „galbūt kažkada“ viziją čia ir dabar. Šios ypatingos konsultacijos metu gydytoja odontologė suteiks Jums galimybę išvysti galimą Jūsų asmeninės tobulos šypsenos vaizdą.

     Konsultacijos metu Jūsų dantys nebus gręžiami, plombuojami, nebus atliekama jokia nemaloni intervencija. Gydytoja padengs dantis laikina medžiaga ir suformuos iš jos Jūsų trokštamą šypsenos vaizdą.

     Galimos šypsenos vaizdas formuojamas atsižvelgiant į Jūsų norus, pageidavimus, vizijas. Ateidami pas gydytoją galite atsinešti kad ir žurnalo nuotraukų, iškarpų su savo svajonių šypsena. Gydytoja odontologė, atsižvelgdama į Jūsų norus ir derindama juos su realia dantų būkle, struktūra, parinks būtent Jums asmeniškai tinkamiausią variantą. Tokiu būdu Jūs galėsite išvysti galimą dantų vaizdą, įvertinti save su nauja šypsena, tinkama ji Jums, ar ne.

     Estetinis plombavimas atliekamas restauruojant-atstatant natūralų dantį sluoksnis po sluoksnio. Kiekvienas sluoksnis, kaip ir natūralaus danties, skiriasi savo spalva, skaidrumu, kietumu. Todėl po estetinio plombavimo dantis atrodo kaip natūralus, su atstatyta tinkama forma, spalva ir estetiniu vaizdu. Siekiant ilgalaikio efekto, rekomenduojama dantis protezuoti cirkono keramikos vainikėliais.

     Mes kuriame šypsenas Jums!

Kontaktinė informacija

  • Klaipėdos g.99 K-3, LT-36101, PANEVĖŽYS
  • Telefonas: +370(45)431038, (678)06289
  • El. paštas: info@extradenta.lt
  • Darbo laikas: I-V 09.00 - 18.00.

Dantų plombavimas

Natūralus dantis sudarytas iš dentino ir emalio. Dantų išvaizda gali kisti. Daug lemia genai, […]

daugiau

Estetinis dantų plombavimas

Šypsena gali daryti stebuklus! Šypsena sušildo, sukuria laimės pojūtį, besišypsantis žmogus ilgam išlieka atmintyje. […]

daugiau