Estetinis dantų plombavimas

Šypsena gali daryti stebuklus! Šypsena sušildo, sukuria laimės pojūtį, besišypsantis žmogus ilgam išlieka atmintyje. Su ja galima atrasti raktą į bet kurio žmogaus širdį. Mums visiems norisi turėti tobulas šypsenas, nors kiekvienas jas įsivaizduojame skirtingai. Man šypsena padeda pasijusti pasitikinčiai savimi, gražiai, siekti gyvenime tikslų.


Šiuolaikinė odontologija yra stebukladarė, gebanti sukurti tobulą šypseną, tik reikia sugebėti perteikti Jūsų viziją, norą gydytojui odontologui. Tokios medžiagos kaip porcelianas, iš kurio daromi danties vainikėliai, laminatai ar estetinės plombinės medžiagos atrodys taip natūraliai Jūsų burnoje, kad bus sunku atspėti kas dirbtina kas natūralu.

Estetinio plombavimo metu galima ne tik atkurti, netektus danties audinius, bet ir pakoreguoti t.y. pataisyti esamų dantų formą, juos padidinant, paplatinant, pailginant, ištiesinant, išpučiant, kampelius užapvalinant, uždarant dantų tarpus, pakeičiant dantų spalvą ir visa tai pasiekiama dažniausiai vieno vizito metu. Tai sąlyginai greita, neskausminga, tausojanti dantis procedūra, po kurios pokyčiai akivaizdūs. Pasikeitus šypsenai, pasikeičia ir pats veidas, ir pats žmogus. Tada norisi šypsotis ir dalintis šypsena bei džiaugsmu su kitais.

Estetinis plombavimas

 

Kontaktinė informacija

  • Klaipėdos g.99 K-3, LT-36101, PANEVĖŽYS
  • Telefonas: +370(45)431038, (678)06289
  • El. paštas: info@extradenta.lt
  • Darbo laikas: I-V 09.00 - 18.00.

Dantų plombavimas

Natūralus dantis sudarytas iš dentino ir emalio. Dantų išvaizda gali kisti. Daug lemia genai, […]

daugiau

Estetinis dantų plombavimas

Šypsena gali daryti stebuklus! Šypsena sušildo, sukuria laimės pojūtį, besišypsantis žmogus ilgam išlieka atmintyje. […]

daugiau