Dantų nudylimas

 

Ši problema paliečia visus. Dantų dylimas neišvengiamas. Natūraliai metų bėgyje nudilusius dantis galima atkurti plombinėmis medžiagomis ar mikroproteziukais.
Plombinės medžiagos savo sudėtimi yra artimos emaliui, dentinui, kurio po truputį ir netenkame. Todėl galima puikiai estetiškai atstatyti netektus audinius.
Kitas būdas- audiniai atkuriami mikrokeramikiniais proteziukais. Dantys nėra šlifuojami iš visų pusių, o tik pačioje probleminėje vietoje atliekamas mikroprotezavimas.
Šiais aptartais atvejais neturi būti sąkandžio problemų. Jei sąkandis netaisyklingas reikia ortodontinio paruošimo, kuris tolygiai perskirsto kramtymo jėgas per visą dantų lanką, tada nėra rizikos plombų iškritimui ar ilgalaikiam mikroprotezavimui.
Mūsų klinikoje sprendžiamos ir itin sudėtingos situacijos, kai nudilęs visas dantų lankas. Gydymas ir protezavimas užtrunka iki metų laiko. Pradžioje atstatomas su laikinais protezais buvęs dantų aukštis ir forma. Tada sekami judesiai, ar nėra priešlaikinių kontaktų, ar protezas patogus atliekant kramtymo judesius. Galima varijuoti laikinų vainikėlių forma, tiksliai įsivaizduoti būsimą keramika.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontaktinė informacija

  • Klaipėdos g.99 K-3, LT-36101, PANEVĖŽYS
  • Telefonas: +370(45)431038, (678)06289
  • El. paštas: info@extradenta.lt
  • Darbo laikas: I-V 09.00 - 18.00.

Dantų plombavimas

Natūralus dantis sudarytas iš dentino ir emalio. Dantų išvaizda gali kisti. Daug lemia genai, […]

daugiau

Estetinis dantų plombavimas

Šypsena gali daryti stebuklus! Šypsena sušildo, sukuria laimės pojūtį, besišypsantis žmogus ilgam išlieka atmintyje. […]

daugiau