Dantų implantavimas

Mūsų klinikoje sukami Straumann kompanijų grupės implantai

 

STRAUMANN Roxolid SLAactive

Tai ypatingi STRAUMANN implantai, gaminami iš titano ir cirkonio lydinio, kuris yra beveik 30 % tvirtesnis už įprastus titano implantus. Šis lydinys suteikia galimybę pagaminti ir naudoti mažesnio diametro implantą, taip atliekant mažesnę intervenciją į organizmą.

Implantų ROXOLID paviršius dengiamas naudojant specialią technologija SLA, kuri pagerina medicinines titano savybes ir net iki 25 % pagreitina implanto suaugimą su kaulu.

Senstant organizmui žmogaus kaulai plonėja, todėl įsriegus mažesnio diametro implantą, net ir po daugelio metų jis neišlįs į žandikaulio paviršių. Be to, tvirtesnis lydinys sumažina implanto lūžimo tikimybę iki minimumo. Tyrimai patvirtina, kad kuo mažesnė intervencija, tuo stabilesnė ir ilgaamžiškesnė implantacija. Moksliškai įrodyta ir tai, kad iš ROXOLID lydinio pagaminti implantai prigyja geriau nei titaniniai.

Ir implanto prigijimą greitinanti technologija SLA, ir lydinys ROXOLID yra patentuoti išradimai, taikomi ir naudojami gaminant išimtinai tik STRAUMANN implantus.

 

STRAUMANN Roxolid SLAactive

Geriausias
 

Tai unikalūs STRAUMANN implantai, kuriems analogų šiandien nėra. Daugiau nei pusė visų STRAUMANN implantų, parduodamų JAV ir Vokietijoje, yra būtent šie.

Šių implantų unikalumą lemia ypatingos jų paviršiaus savybės, kuriamos naudojant specialią technologiją SLAactive.

Šie implantai gaminami visiškame vakuume ir laikomi pakuotėse, pripildytose specialaus skysčio, kad implantas neturėtų sąlyčio su deguonimi ir ypatingosios jo paviršiaus savybės išliktų iki pat implantacijos.

Chemiškai aktyvus ROXOLIS SLAactive implanto paviršius „pritraukia“ kraują ir intensyviai stimuliuoja jame esančias daleles, atsakingas už gijimo procesus. Tai sumažina implanto neprigijimo riziką beveik iki nulio, o jo prigijimo laikas sutrumpėja perpus.

 

MEDENTIKA M-implant

Medentika yra 10 metų veikianti vokiečių įmonė nuo 2013 metų priklausanti Straumann kompanijų grupei. Implantai gaminami Vokietijoje. Tai aukštos kokybės implantai,  gerai ir greitai sugyjantys su kaulu ir pasižymintys ilgaamžiškumu. MEDENTIKA implantai gaminami iš šalto lydimo 4 laipsnio titano, kuris ilgą laiką buvo laikomas premium klasės implantų lydynio standartu (iki Straumann sukurto Roxolid lydinio). Implanto paviršiaus šerpėtumas sukuriamas ėsdinant jį rugštimi. Implanto forma agresyvesnė, turi savisriegos elementų. Implantas turi puikų kainos ir kokybės santykį.

 
image-5-2

Implantas pasaulyje taikomas jau seniai.

Jis pagrįstas natūraliu, organizme vykstančiu kaulo gijimo procesu.

Kai įsukamas implantas, organizmas atpažįsta, kad tai svetimkūnis ir ima į tą vietą siųsti kaulą atstatančias ląsteles.

Taip susidaro ant implanto paviršiaus tiesioginė jungtis su kaulu.

Implantų gamintojai konkuruoja paties implanto forma, paviršiaus apdirbimu, sudėtimi.

 
 
 
posterior_implantsPlanuojant operaciją, pagal panoraminę arba kompiuterinės tomografijos nuotrauką numatomos būsimų implantų pozicijos žandikaulyje.
 
 
 
 

Kartais, implantacijos metu, kai didelis defektas, būtinos papildomos priemonės, t.y. susmulkintas kaulas, kaulo pakaitalai, kaulo blokai, membranos, trombocitų masė su fibrinu, siūlai, tvarsčiai.

DSC_0306granules
 
Kartais reikalingos papildomos vietos paruošimo operacijos prieš implantaciją – sinuso dugno pakėlimas, žandikaulio šakos rekonstrukcija, su tikslu sukurti daugiau kaulo įsukti implantui.
 

Po implantacijos praėjus 3 – 6  mėn. pradedamas protezavimas. Į implantą įsukama detalė, ant kurios tvirtinamas vainikėlis.

PDM_Pieces-of-Dental-Implants
 
 

Pirmą kartą dantis duoda gamta, trečią kartą galima susikurti pačiam.

Kontaktinė informacija

  • Klaipėdos g.99 K-3, LT-36101, PANEVĖŽYS
  • Telefonas: +370(45)431038, (678)06289
  • El. paštas: info@extradenta.lt
  • Darbo laikas: I-V 09.00 - 18.00.

Dantų plombavimas

Natūralus dantis sudarytas iš dentino ir emalio. Dantų išvaizda gali kisti. Daug lemia genai, […]

daugiau

Estetinis dantų plombavimas

Šypsena gali daryti stebuklus! Šypsena sušildo, sukuria laimės pojūtį, besišypsantis žmogus ilgam išlieka atmintyje. […]

daugiau