Dantų balinimas

Mūsų klinikoje atliekamas dantų balinimas: vieno danties (kai po šaknų gydymo pakitusi emalio spalva), odontologo kėdėje arba su individualiomis kapomis namuose. Mūsų propaguojamas dantų balinimas yra saugus, naudojamos tik mažos koncentracijos medžiagos.
Poveikis matomas po dviejų savaičių. Net ir po šio, saugaus balinimo, iš dešimties pacientų dviems dantys tampa kurį laiką jautresni,  reikia vartoti nujautrinančias pastas. Todėl mūsų gydytojai kito balinimo būdo ir nesiūlo. Ši procedūra yra neagresyvi, dantukai po truputį bala dvi savaites, atspalvis pamažu ir švelniai, nepažeisdamas emalio šviesėja.

 

Dažnai atskiri dantys būna patamsėję, papilkėję po endodontinio gydymo (nervo traukimo). Kartais danties vainikai būna net rausvo atspalvio. Šiuos atspalviu lemia medžiagos, kuriomis yra užplombuojami danties kanalai. Ypač kai tai yra nutikę priekinių dantų grupėje rekomenduojame puikią išeitį – vieno danties balinimą. Procedūros metu iš vidinio danties paviršiaus įvedama balinimo medžiaga. Taip dantukas atgauna buvusį savo atspalvį.

 

Pacientams, norintiems išsiskirti akinančia šypsena galime pasiūlyti dantų papuošalus – deimančiukus. Dantų papuošalą pasirinksite patys pagal jo dydį, formą, spalvą.

Kontaktinė informacija

  • Klaipėdos g.99 K-3, LT-36101, PANEVĖŽYS
  • Telefonas: +370(45)431038, (678)06289
  • El. paštas: info@extradenta.lt
  • Darbo laikas: I-V 09.00 - 18.00.

Dantų plombavimas

Natūralus dantis sudarytas iš dentino ir emalio. Dantų išvaizda gali kisti. Daug lemia genai, […]

daugiau

Estetinis dantų plombavimas

Šypsena gali daryti stebuklus! Šypsena sušildo, sukuria laimės pojūtį, besišypsantis žmogus ilgam išlieka atmintyje. […]

daugiau